Nasıl Çalışır

AnneyimYolla platformuna öncelikle üye olmanız gerekmektedir.

AnneyimYolla sisteminin sağlıklı işleyebilmesi ve sizlere doğru ürünleri ulaştırabilmemiz için sizlere özel "anket" lerimizi takip edip detaylıca doldurmanızı istiyoruz.

Bu sayede size ulaşmak isteyen markaların, sizi en sağlıklı biçimde tanımalarını sağlayacaksınız. Ve bizler de sizin için en doğru ve size en uygun ürünleri ulaştıracağız.

Size gönderilen kutulardan hiçbir ücret talep edilmiyor. Yapmanız gereken sadece gelen ürünleri detaylıca, bir anne hassasiyetinde denemeniz ve diğer anneleri bilgilendirmek üzere ürün deneyimi hakkında istenen sorulara cevap vermeniz, yorumlamanız ve ürünü puanlamanız.

Bu sayede daha önce bu ürünleri denememiş ve denemek isteyen veya öyle bir ihtiyacı olan annelere, bir anne olarak tavsiye vereceksiniz.

Aynı şekilde sizin de bir ürün hakkında tavsiyeye ihtiyacınız olduğunda yorumlara sizin de ulaşmanızı sağlamak yine amacımız olacaktır.

Sistemde yer alacak marka ve ürünler elbette sınırlı sayıda olacaktır. Bu sebeple her ürünün size yollanmasını beklemek yerine, detaylı ve doğru şekilde size uygun ürünleri beklemek daha sağlıklı olacaktır. Unutmayın ki; ürün deneyimi sonrası ürünler hakkında vereceğiniz yorumlar ne kadar doğru ve detaylı olursa daha sonra gelecek ürünlerin yine size gönderilme olasılığı da haliyle artacaktır.

Her türlü soru ve önerileriniz için de bize lütfen yazın. :) [email protected]