Sıkça Sorulan Sorular

AnneyimYolla; anneler arası bilgi ve tavsiye alışverişini sağlayan bir dayanışma platformudur. Biliyoruz ki, bir anneye en iyi tavsiyeyi yine başka bir anne verir.

Siz annelere ve anne adaylarına, paydaş markalarımızdan gelen ürünleri gönderim ücretleri de dahil hiçbir ücret talep etmeksizin, hediye AnneyimYolla Kutuları içerisinde adreslerinize yollayacağız.

Üye olduktan sonra paydaş markalarımızın belirleyeceği sorulardan oluşan anketlerimiz açılacaktır. Bu anket duyuruları e-posta ve SMS ile sizlere yapılacak. Anketi dolduranlar arasından paydaşlarımızın belirlediği kritere en uygun belli sayıdaki anneye AnneyimYolla Kutuları ücretsiz olarak ulaştırılacaktır. Bu yüzden öncelikli olarak anket duyurularımızı lütfen takip edin, sonrasın da ise detaylı olarak anketlerimizi doldurun. Teşekkürler.

Sizden sadece kutu içinde gelen ürünleri özenle deneyerek, onlar hakkında detaylı yorum yapmanızı ve puan vermenizi istiyoruz. Unutmayın ki; ürünler hakkında detaylı yapacağınız geribildirimler daha sonra gönderilecek AnneyimYolla kutularının yine size gönderilme ihtimalini arttıracaktır.

Öncelikle profil bilgilerimizi eksiksiz doldurmuş olmanız gerekiyor. Anketlerimizi de sıkı takip etmek için bildirimlerinizi açmış olmanız önemli. Unutmayın birçok farklı marka paydaşımız var, en kısa zamanda bir gönderim kriteri size de uygun marka ve ürünlerimiz de olacaktır. Bizi takip etmeye lütfen devam edin, teşekkürler.

Önemli olan deneme ürünleri hakkında tarafsız olarak deneyimlerinizi, eksiksiz olarak geribildirim anketleri vasıtasıyla bizim üzerimizden paydaşlarımıza iletmeniz. Markaların zaten daimi amacı, ürünler hakkında bu yorumları okuyarak ürünleri geliştirmektir. Özellikle ürünler ilgili marketlere satışa sunulmadan önce zaten bu tür kullanıcı testlerinden geçerler. Markalarına ürün araştırma geliştirme labaratuvarlarındaki uzmanlar kadar net ve gerçekçi olabilirsiniz. Sonuç olarak; bir sonraki kutunun size gelme ihtimali; doğru, güvenilir ve samimi yorumlarınıza da bağlı olacaktır.

Elbette, hayır. Anket bölümü sürekli açık ve hatta sürekli yeni sorularla zenginleşen bir bölüm. Dönem dönem hediye kutu gönderimi kriterlere uygun annelere yapılacağı için bir sonraki kutu gönderimi için anketleri yanıtlamış olacaksınız. Panik yok 🥰

Bu konuda şüpheleriniz varsa, Profil Anketlerim bölümüne gidip aşağıdaki kontrolleri yapabilirsiniz: Profil Anketlerim altındaki her bölüm yanında yeşil renkte CHECK işareti görüyorsanız tebrikler. Eksiksiz tüm anket sorularını doldurmuşsunuz. Eğer yanında kırmızı ÜNLEM görülen bölüm varsa üzerine tıklayın ve eksik kalan bölümleri de lütfen doldurun :)

Gönül ister ki 40.000’e yakın üyemizin tamamına daima hediye kutusu gönderebilelim. Fakat ürünler anlaşmalı markalardan geldiği için elbette limitli sayıda oluyorlar. Ama amacımız; dönüşümlü olarak herkese dokunmak. Bunun için de yapmanız gereken profil Anket Sorularını eksiksiz doldurmak. Böylelikle biz de; sizin kriterlerinizle uygun ürünlerin olduğu hediye kutularını size yollayabilelim.

E-Posta yolu ile gönderim yapılacak annelere tüm bilgiler ulaştırılacak. Ayrıca web sitemizden o dönem ürün içerikleri de paylaşılacak. Ayrıca sadece o dönem hediye kutusu gönderimi yapılacak anne ve anne adayları Profil bölümünde de kendi kutularını görebilecekler. 🥰🎁🎈

Sizin canınız sağolsun🙏 Hiç sorun olmaz, o bölüm sizin için. Marka ya da bizim için değil, kutu kriterleriyle alakası yok merak etmeyin. 🥰🎈

Merak etmeyin, muhtemelen e-postamız Junk / Gereksizler (Spam/İstenmeyenler) klasörüze düştü. (Çoğunlukla "Çöp Tenekesi"nin hemen üstünde yer alır.) E-postamızı bulduğunuzda yeniden gereksizlere düşmemesi için "spam değil, gereksiz değil" olarak işaretlemeniz, hatta kayıtlı e-postalar arasına almanız bundan sonra "Gelen Kutusu"ndan okuyabilmeniz için en iyi yol olur. 🙏🎈 Bu arada not: Şifre hatırlatma e-postamızı alırsanız üyeliğiniz onaylanmış da demektir. 👍